Jste zde: Domácí stránka |
relaxtrebesin.cz > Naše služby > Termo-kryo-lipolýza

Termo-kryo-lipolýza

Termo-kryo-lipolýza

 

TermoKryolipolýza je nová a dosud nejúčinnější moderní metoda bezbolestné liposukce ohřátím a následným zmrazením tukových buněk s trvalým výsledkem!

 

Je založena na střídání fází tepla a chladu, které se mění po 5 minutách. Tukové buňky jsou napřed zahřáty, tím se aktivují a následně jsou narušeny nízkou teplotou, obsah tukových buněk je vyloučen do mezibuněčného prostoru bez narušení okolních tkání, následně do lymfatického systému a z těla ven. Při TermoKryolipolýze nedochází k poškození okolních tkání, neboť ty na chlad nereagují. Jedná se o bezpečnou proceduru odstraňující tukovou vrstvu v okolí nervů, svalů a kostí s TRVALÝM VÝSLEDKEM. Jakmile jsou poškozené buňky odstraněny, tuková vrstva se remodeluje a zmenšuje, neboť tukové buňky se shlukují zpět k sobě, vytlačují prázdná místa a zmenšují tak tukovou vrstvu.

 

Funkčnost unikátního přístroje CooLipo Twin 

je postavená na základě spuštění procesu přirozeného odumírání tukových buněk působením vysoce precizní technologie, při které se cíleně ohřejí a následně zmrazí tukové buňky skrz povrch pokožky, aniž by se poškodila okolní tkáň. Přístroj se dokáže velmi efektivně zaměřit například na tukové polštářky na břiše a bocích, ale také na zádech a dolních končetinách.

 

Díky velkému záběru tukové tkáně při jediné aplikaci dochází k úbytku mezi 25 až 30 % tukových buněk a to u každého jedince, přičemž výsledek je jednoznačně a prokazatelně viditelný již po jednom až dvou měsících, a hlavně je trvalý. Samotné ošetření bývá pacienty velmi dobře snášeno. Doba celého ošetření trvá 50 min., záleží na rozsahu ošetření. Klienti si většinou během procedury čtou, telefonují, pracují s notebookem nebo odpočívají.

 

Výsledky jsou viditelné a trvalé!

  

Velkou výhodou pro ty se slabší vůlí je, že není potřeba držet žádnou speciální dietu. Kromě toho nemá metoda ani téměř žádná omezení zdravotní a zároveň je i maximálně bezpečná, neboť nezvyšuje hladiny cholesterolu či triglyceridů, což potvrzují všechny klinické studie. TermoKryolipolýza je jediná bezbolestná liposukce schválená úřadem pro kontrolu a účinnost lékařských přístrojů, americkou FDA. Je podložena rozsáhlými klinickými studiemi, má zaručené a trvalé výsledky.

 

Výhody neinvazivního ošetření termokryolipolýzy


S tímto neinvazivním ošetřením TermoKryolipolýzy zvládnete ošetření bez jehel, injekčních stříkaček, anestetik, léků proti bolesti a času na zotavení. Ošetření  je pohodlné pro většinu klientů. Mohou číst, pracovat na počítači, poslouchat muziku nebo jen relaxovat. Klienti mohou pokračovat v jejich běžných denních aktivitách. Ve stejný den, kdy podstoupí ošetření, mohou klienti absolvovat i fyzickou zátěž na kterou jsou zvyklí.

 

Kontraindikace:

  • těhotenství a kojení
  • epilepsie
  • nádorová onemocnění
  • srdeční a ledvinové choroby
  • diabetes
  • infekční onemocnění
  • pacienti s kardiostimulátorem
  • atopický ekzém
  • problémy s tělesnou termoregulací