Jste zde: Domácí stránka |
relaxtrebesin.cz > Naše služby > Hialurofrax - ošetření pleti

Hialurofrax - ošetření pleti

Hialurofrax - ošetření pleti

 

HIALUROFRAX

Laserové ošetření kyselinou hyaluronovou

Italský patent estetické medicíny v oblasti aplikace kyseliny hyaluronové do kůže. Kromě cíleného působení na jednotlivé vrásky za pomocí speciálně vytvořeného systému velmi tenkých jehel, umožňuje zařízení jako první na světě neinvazivní aplikaci kyseliny hyaluronové do kůže.

Kyselina hyaluronová – kromě toho, že na sebe váže molekuly vody, tak spojuje kolagenová a elastinová vlákna v podkoží. Pokožka je pak velmi hladká.

Ošetření je vhodné pro všechny typy pleti, všech věkových kategorií.

Laserové ošetření kys.hyaluronovou přístrojem Hialurofrax využívá kombinaci 2 technologií během 1 ošetření:


-       Diodový laser

-       FraxPen

                                                                                  

Diodový laser

Pomocí diodového laseru  nanomolekuly kys.hyaluronové pronikají do kůže. Má také biostimulační vlastnosti, čímž kožní buňky jsou stimulovány k rychlé a účinné regeneraci. Fibroblasty jsou stimulovány k produkci kolagenových vláken.

Tato metoda zajišťuje dlouhotrvající účinky. Odstraňuje vrásky, zlepšuje stav a vzhled kůže, a obnovuje hladkost pokožky.

                                                       hialurofrax-laser_a_jehličky.jpg

 

FraxPen

FraxPen slouží pro regeneraci a zlepšení vzhledu pleti, hloubkové hydrataci a celkovému OMLAZENÍ. Intradermální injekce a kys.hyaluronová zlepšuje cirkulaci v podkoží. Vrásky jsou vyplněny, kůže je hydratovaná a pleť vypadá MLADŠÍ. Nanomolekuly kys.hyaluronové za pomocí FraxPenu zaručují okamžitý a dlouhotrvající efekt.

Využití u těchto problémů:

-       dehydratace pleti

-       suchá pokožka

-       chybějící elasticita kůže

-       viditelné a hluboké vrásky

-       celkový špatný stav pokožky

-       ochablá pleť v okolí očí

 

Technologie Hialurofrax byla navržena tak, aby ji mohli používat nejen lékaři, ale také kosmetičky.

 

jehlicky-k-pristroji-hialurofrax.jpg

 

Jak pracuje Laserové ošetření kyselinou hyaluronovou HialuroFrax:

Velikost molekuly kys. hyaluronové je 75 mikronů. Ale velikost kožních pórů je přibližně 40 mikronů. Není tedy možné, aby molekuly kys. hyaluronové pronikly pod kůži. Jediná možnost tedy je,  za pomocí injekce vstříknout kys. hyaluronovou přímo pod kůži.

Pro ošetření pokožky HialuroFraxem, byly molekuly kys. hyaluronové zpracovány pomocí nanotechnologie. ( tzn. velké molekuly kys. hyaluronové, byly rozděleny na menší a zapouzdřeny do formy nanočástic.) V této formě mohou snadněji a hlouběji prostupovat pak do kůže. Nanokapsle zároveň chrání kys. hyaluronovou proti poškození a modifikaci, ke kterým může dojít v průběhu průniku pokožkou.

Působením laseru je vnější membrána nanokapsle zničena a uvolněné malé částečky kys. hyaluronové se mohou znovu sloučit do přirozené velikosti molekuly kys. hyaluronové. Nově sloučené molekuly pak díky své velikosti nemohou prostupovat hlouběji a zůstávají zachovány v kožní vrstvě.

Kys. hyaluronová má schopnost na sebe vázat molekuly vody. Jedna molekula kys. hyaluronové je schopna, na sebe navázat minimálně 250 molekul vody, čím zajišťuje správný stupeň hydratace a zároveň hraje velmi důležitou roli ve vyplnění hlubokých vrásek. Správný odpovídající stupeň zvlhčení pokožky má vliv na její celkový stav.

 

Možnosti ošetření:

Soft systém

Aplikace kys. hyaluronové pouze s pomocí diodového laseru. Je to nejlepší hydratační ošetření pleti s pomocí kosmetických přípravků, které jsou připraveny na bázi nano-technologie. Ošetření je vhodné pro všechny věkové skupiny.

Frax systém

Tento způsob ošetření je určen pro klienty s viditelnými a hlubokými vráskami. Toto ošetření je cíleně a záměrně zaměřeno na hlubokou hydrataci pokožky a rýh hlubokých vrásek. Frax systém ošetření můžeme rozdělit dále na dva způsoby:

Mělká aktivace jehlami

Tento způsob ošetření stimuluje kůži k její rychlé regeneraci. Patent formule určeného přípravku používaného k ošetření dává záruku dlouhotrvajícího účinku.

Hluboká aktivace jehlami

Na základě této metody můžeme zapůsobit na hlubší vrstvy pokožky a stimulovat Fibroblasty k vyšší produkci kolagenových vláken = pokožka pak vypadá mladší a je vypnutá.

 

Příprava k metodám ošetření

 • Klient musí vypít minimálně 2 litry vody za den
 • Klient několik dní před ošetřením se nesmí opalovat
 • Klient nesmí používat žádné okluzivní kosmetické přípravky

 

Kontraindikace

 • Neoplazie (nádor, rakovina)
 • Těhotenství a kojení
 • Fotosenzitivní léky
 • Cukrovka
 • Porušená pokožka v ošetřované oblasti, nové jizvy
 • Tendence k tvorbě keloidů
 • Porucha štítné žlázy
 • Virová, bakteriální či plísňová infekce
 • Lupénka